Bohemia Gifts Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – paní učitelce

Dárková ručně vyráběná mléčná čokoláda 80 g s jahodami- paní učitelce  Obsahuje mrazem sušené (liofilizované) ovoce Obsah kakaa: 36 % v mléčné čokoládě. Složení: Cukr,...
Doprava 65 Kč,Do 2 týdnů

• Velmi hezký, decentní dárek pro paní učitelku
    • Na čokoládě je vidět, že to není tuctová čokoláda
    • Sama jsem učitelka a dostat takový dárek, mě udělá opravdu radost
    • Určitě výborná koupě, za mě doporučuji

• Obsah kakaa: 36 % v mléčné čokoládě.
  • Složení: Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkový extrakt. OGM: Nepochází z geneticky modifikovaných surovin. Obsahuje alergeny: mléko, soja. Může obsahovat stopy skořápokových plodů.
  • Nutriční hodnoty / 100g: Energie: 572Kcal/2331kJ; Bílkoviny: 6,5g; Uhlohydráty: 49,3g, z toho cukry 48,9g, škroby 0,4g; Tuky: 38,0g, z toho nasycené mastné kyseliny 23,6g, mono-nenasycené mastné kyseliny 13,3g, polynenasycené mastné kyseliny 1,1g; Vláknina: 1,3g; Sodík: 60mg
  • Podmínky skladování: v chladu (10 – 20°C) a suchu (vlhkost do 60%), nevystavovat cizím pachům a přímému slunečnímu záření.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Bohemia Gifts